Sayfalar

11 Ocak 2015 Pazar

Aritaum Saç Düzleştirici Krem

Aritaum kozmetik markası olmasına rağmen ülkemizde en çok bilinen ürünü saç düzleştirici etkisi olan Aritaum-straightening cream.Bu ürünü 2 kez kullandım ve oldukça memnun kaldım diyebilirim.Saçlarım bu kremden sonra brezilya fönü gibi dümdüz olmadı ama sağlıklı düz bir görüntü elde etti ki bu da tam benim istediğim şeydi.Saçım dalgalıydı bu kremlerden sonra uzun süre geçmesine rağmen hala düz.Kremin saçımın yapısını değiştirdiğine inanıyorum çünkü 2.kremi uzun süre önce kullanmama rağmen saçlarım eskisine oranla oldukça düz.

Şimdi gelelim nasıl uygulandığına, paketin içinden 2 krem,1 çift eldiven ve plastik şeffaf önlük çıkıyor.
1-Kremlerden siyah olanı saç köklerine değdirmeden uygulayıp 20 dk bekleyip yıkıyorsunuz
2-Saçları düzleştirip beyaz kapaklı kremi sürüp yine bir 20 dk bekliyorsunuz
3-Saçları yıkayıp kurutuyorsunuz yada tekrar düzleştirebilirsiniz.

1. kullanışımda sadece kremleri sürüp beklemiştim,düzleştirme yapmamıştım, o zaman bile gayet etkili olmuşlardı.2. kullanışımda saçlarımı düzleştirmeye çalıştım ama çok sabırlı bir insan olmadığım için gelişigüzel düzleştirip 2. kremi uyguladım.Her uygulayaşımda mutlaka sonuç aldım o yüzden düzleştirme çok şart değil bence ama daha düz saçlar için düzleştirmek en iyisi.

Bu kremin tek eksi yanı ilk kremin oldukça kimyasal bir kokusu olması ama dayanılmayacak gibi de değil bence.Sadece ufak havasız bir oda da sürüp beklememek lazım.

                                                                      ÖNCESİ


SONRASI7 yorum:

 1. Hayırlı akşamlar. Ben de bu üründen getirteceğim. Saçlarım dalgalı ben daha çok diplerden(köklere değdirmeden) ortalara doğru kullanmak istiyorum sizce mümkün müdür? Ve aradan zaman geçip etkisi geçince saçı nasıl diyeyim yıpranmış yada cansız bırakıyor mu? Daha önce sizde görüp almak istemiştim ama kaçırmışım malesef :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ki mümkün, açıkçası uyguladığınız bölgeden etkisi pek geçmiyor ve bence kalıcı saç düzleştirme yöntemleri içerisinde en sağlıklısı, ben 2 kez kullandım ve herhangi bir yan etkisini görmedim eğer tekrar saçlarımı düzleştirmek istersem yine bu yöntemi uygularım.

   Sil
  2. hala elinizde bu kremden varmı yada sipariş verebiliceğim bir adres varmı

   Sil
 2. arkadaşlar nereden nasıl temin edilir bu ürün ?

  YanıtlaSil
 3. canım eBayda bulabilirsiniz ben bugün denedim başka biryerde uyguladıktan sonra tarayın yazmıştı aman sakın yaramayın ben o hataya düştüm saçlarım naylon gibi esnedi mahvoldu iyice yedirin her yerine 20 dk sonra yıkayın zaman dolana kadar saça sakın dokunmayın. ama gerçekten etkili saçlarım çok kıvılcıkken şimdi düz tek kötü yönü çok yıprattı.

  YanıtlaSil
 4. Bu ürünü nereden satın alabilirim

  YanıtlaSil
 5. Bu ürünü nereden satın alabilirim

  YanıtlaSil