Sayfalar

24 Ağustos 2016 Çarşamba

Zico Radio Show Programında Seolhyun'dan Bahsedecek mi?Orjinal Link:Netizenbuzz

Kaynak:TV Report via Nate

1. [+493, -13]  Bahse girerim MC'ler ilk önce ilişkiden bahsedecekler ve Zico utanırmış gibi yapıp "ilişkimizin başındayız lütfen bizi takip edin" diyecek ve masum biriymiş gibi davranacak

2. [+445, -8]  Kim Radio Star programının castingini yapıyorsa hava durumu istasyonunda iş bulabilir

3. [+323, -9]  Kim Gura sanki normal bir şey soruyormuş gibi sahtekarca oturmaya devam edecek.

4. [+28, -0]  Hey millet, Zico'ya ezikmiş gibi bakmayın. O Seolhyun'un kendisine koşmasını sağlayan gerçek bir erkek.

5. [+23, -0]  Eminim Khunyun bu durumla oldukça eğlenecek ve sohbet makinesine dönecek, SM'le ilgili olan sorunların tam aksine ㅋㅋ.

6. [+19, -0]  İdeal tipi olan Song Joon Ki ve Zico arasında gerçekten büyük bir fark var ㅋㅋㅋㅋㅋ Sanırım kadınlar gerçekten efendi adam yerine kötü karakterli erkekleri çekici buluyorlar  ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ.

7. [+15, -4]  Umarım Zico programda Seolhyun için saygı ve anlayış gösterir.Kadın olarak Seolhyun'un sevdiği kadar sevilmemesini görmek oldukça acı verici.Umarım televizyonda daha dikkatli davranır.

8. [+10, -3]  Eminim FNC şu an oldukça kızgındırㅋㅋㅋㅋ. Seolhyun'u yeni Suzy yapmak için oldukça uğraşıp haber yaptılar ancak tam Seolhyun popüler olmuştu ki skandal patladıㅋㅋ. Ve onca insan arasından giderek negatif imajı olan Zico'yu seçti.Eminim FNC Lee Min Ho ve Suzy gibi büyük bir Hallyu starı isterdi ancak ellerinde Zico'nun evine mini elbiselerle koşan Seolhyun var.Tam bir karmaşa...

9. [+10, -4]  Zico köpekten bile daha kötü.

10. [+10, -1] Belki bu Zico için bir fırsattır. Radio Star programına çıkıp bu konudan bahsetmesi ve konuyu toparlayabilmesi kötü bir fikir değil.

Bundan sonra günde bir tane de olsa Netizenbuzz'dan post çevirmeye karar verdim. İlk haberim bir süre önce skandalları patlayan Zico ve Seolhyun hakkında. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder